vaikų psichologė

Įkūrėja, vadovė, konsultuojanti vaikų psichologė.

Esu vaikų psichologė Milda Karklytė – Palevičienė, vienuoliktus metus dirbanti su vaikų psichologija. Išsilavinimą įgijau Vytauto Didžiojo universitete, daug patirties sėmiausi tarptautinėse erdvėse iš patyrusių Australijos psichologų. Intensyviai ugdau vaikus ir paauglius, padedu jiems esant įvairioms problemoms, konsultuoju tėvelius, pedagogus, vedu seminarus, užsiėmimus vaikams ir paaugliams, skaitau pranešimus konferencijoje ,,Atsakinga tėvystė“. Gilinuosi į naujausius ir efektyviausius, moksliniais tyrimais ir praktika pagrįstus metodus ir džiaugiuosi jų dėka pasiektais rezultatais praktikoje.

Savo patirtimi dalinuosi žurnaluose, dienraščiuose, interneto portaluose, radijuje ir televizijoje (,,Tavo vaikas“, ,,Mažylis“, ,,Mamai ir vaikui“, ,,Natūralioji medicina“, ,,Prie kavos“, ,,Lietuvos rytas“, www.15min.lt, www.delfi.lt, www.tavovaikas.lt, www.vaikodiena.lt, www.svietimogidas.lt, ,,Žinių radijas“, ,,LRT“ ir kt. ) Esu socialinės kampanijos ,,Pasibelsk“ komandos narė.

simona

Vaikų psichologė, teikianti individualias konsultacijas bei vedanti grupinius užsiėmimus vaikams.

Esu vaikų psichologė Simona Velikienė (Maciukevičiūtė). Lietuvos Edukologijos universitete baigiau vystymosi psichologijos magistro studijas. Šiuo metu mokausi podiplominėse kognityvinės elgesio terapijos studijose, siekiu įgyti psichoterapeutės kvalifikaciją. Taip pat dirbu psichologe vienoje iš Vilniaus progimnazijų, esu Lietuvos psichologų sąjungos narė. Su vaikais dirbu penktus metus, iš kurių virš dviejų metų užsiimu intervencine praktika su vaikais, turinčiais įvairius raidos sutrikimus. Stengiuosi nuolat tobulėti ir semtis žinių iš užsienio šalių specialistų, gilinu žinias papildomų seminarų, mokymų, konferencijų metu, rašau straipsnius žurnaluose ,,Mamai ir vaikui“, ,,Prie kavos“ . Manau, konsultuojant vaikus, pagrindinė terapinio poveikio priemonė yra žaidimas, kurio metu išryškėja užslėpti vidiniai konfliktai, baimės, susiduriama su emocijų reguliavimu, taisyklių laikymusi. Konsultuojant taip pat labai svarbus tėvų įsitraukimas į terapinį procesą, jų pagalba ir parama vaikui. Esu įsitikinusi, jog esant bendradarbiavimui ir tarpusavio palaikymui sunkumus galime išspręsti lengviau.


vaikų psichologėVaikų psichologė, vedanti grupinius užsiėmimus vaikams.

Esu psichologė Ramunė Narkevičiūtė. Vilniaus universitete baigiau psichologijos bakalauro bei edukacinės psichologijos magistro studijas. Turiu įvairialypės darbo su vaikais patirties – dirbau pedagoginį darbą darželiuose, vaikų dienos stovyklose, savanoriavau vaikų dienos centre, dirbu psichologe vaikų darželiuose bei mokykloje. Vaikų psichologe dirbu dvejus metus – konsultuoju tėvelius, pedagogus ir vaikus emocinių ir elgesio, mokymosi sunkumų, vaiko raidos ir kitais jiems svarbiais klausimais, tėveliams vedu tėvystės įgūdžių ugdymo grupes (STEP), pedagogams rengiu pranešimus, paskaitas ar seminarus, vedu socialinių įgūdžių ugdymo bei kitokio pobūdžio prevencinius – edukacinius užsiėmimus vaikams, rengiu edukacinę video medžiagą, lankstinukus vaikams ir jų tėveliams, rašau straipsnius žurnale „Tavo vaikas“. Keliu savo kvalifikaciją, dalyvaudama įvairiuose mokymuose, seminaruose, konferencijose, domiuosi naujausiais ir efektyviausiais vaiko pažinimo metodais, moksliniais straipsniais, įgytas žinias bei įgūdžius nuolat taikau praktikoje.

img_20180923_132339-1Asistentė

Ieva Balvočiūtė – vadovės ir visos komandos dešinioji ranka. Šiuo metu ji Vilniaus unversitete siekia įgyti Edukacinės ir vaiko psichologijos magistro laipsnį. Kol kaupia žinias universitete bei įvairiuose praktiniuose mokymuose, konferencijoje, ji padeda mūsų komandai atlikti mažiau pastebimus, tačiau labai svarbius administracinius ir asistavimo mokymuose darbus.