vaikų psichologė

Įkūrėja, vadovė, konsultuojanti vaikų psichologė, raidos terapeutė

Esu vaikų psichologė Milda Karklytė – Palevičienė, vienuoliktus metus dirbanti su vaikų psichologija. Išsilavinimą įgijau Vytauto Didžiojo universitete, daug patirties sėmiausi tarptautinėse erdvėse iš patyrusių Australijos psichologų. Intensyviai ugdau vaikus ir paauglius, padedu jiems esant įvairioms problemoms, konsultuoju tėvelius, pedagogus, vedu seminarus, užsiėmimus vaikams ir paaugliams, skaitau pranešimus konferencijoje ,,Atsakinga tėvystė“. Gilinuosi į naujausius ir efektyviausius, moksliniais tyrimais ir praktika pagrįstus metodus ir džiaugiuosi jų dėka pasiektais rezultatais praktikoje.

Savo patirtimi dalinuosi žurnaluose, dienraščiuose, interneto portaluose, radijuje ir televizijoje (,,Tavo vaikas“, ,,Mažylis“, ,,Mamai ir vaikui“, ,,Natūralioji medicina“, ,,Prie kavos“, ,,Lietuvos rytas“, www.15min.lt, www.delfi.lt, www.tavovaikas.lt, www.vaikodiena.lt, www.svietimogidas.lt, ,,Žinių radijas“, ,,LRT“ ir kt. ) Esu socialinės kampanijos ,,Pasibelsk“ komandos narė.

vaikų psichologėVaikų psichologė

Esu psichologė Ramunė Narkevičiūtė. Vilniaus universitete baigiau psichologijos bakalauro bei edukacinės psichologijos magistro studijas. Turiu įvairialypės darbo su vaikais patirties – dirbau pedagoginį darbą darželiuose, vaikų dienos stovyklose, savanoriavau vaikų dienos centre, dirbu psichologe vaikų darželiuose bei mokykloje. Vaikų psichologe dirbu dvejus metus – konsultuoju tėvelius, pedagogus ir vaikus emocinių ir elgesio, mokymosi sunkumų, vaiko raidos ir kitais jiems svarbiais klausimais, tėveliams vedu tėvystės įgūdžių ugdymo grupes (STEP), pedagogams rengiu pranešimus, paskaitas ar seminarus, vedu socialinių įgūdžių ugdymo bei kitokio pobūdžio prevencinius – edukacinius užsiėmimus vaikams, rengiu edukacinę video medžiagą, lankstinukus vaikams ir jų tėveliams, rašau straipsnius žurnale „Tavo vaikas“. Keliu savo kvalifikaciją, dalyvaudama įvairiuose mokymuose, seminaruose, konferencijose, domiuosi naujausiais ir efektyviausiais vaiko pažinimo metodais, moksliniais straipsniais, įgytas žinias bei įgūdžius nuolat taikau praktikoje.

 

 

Suaugusiųjų, tėvų psichologė

Esu psichologė Elžbieta Malūnavičienė, Kognityvinės ir Elgesio Terapijos (KET) terapeutė, turiu 13 metų psichologinio konsultavimo patirties. Teikiu individualias psichologines konsultacijas suaugusiems, tėvams, kurie susiduria su  bendravimo sunkumais, netenkinančiais santykių bei įvairiais kasdienio gyvenimo sunkumais. Taip pat dirbu terapiškai su asmenimis, kurie kenčia dėl depresijos, nerimo, panikos atakų ir fobijų, priklausomybių, savivertės ir pasitikėjimo savimi stokos. Terapinio darbo metu skatinu paties žmogaus aktyvumą, mokau technikų, kurios padeda savarankiškai efektyviai tvarkytis su iškylančiais sunkumais bei geriau suprasti ir pažinti save. O tai veda į kokybiškesnį asmeninį ir šeimos gyvenimą. Tikiu, kad kiekvienas žmogus turi vidinių resursų padėti sau, tik ne visuomet vienam lengva juos atrasti ir išmokti naudoti, o tuo pačiu reikia žmogaus, kuris galėtų būti šalia, nukreiptų tinkama linkme, palaikytų ir leistų pasiremti, kai labiausiai to reikia. Praktikuojant metodus sesijų metų ir už jų ribų, užmezgant šiltą terapinį santykį, mokau žmones tapti savo pačių terapeutais.